Tábor Indiánské léto 2015

Zapsaný spolek PALUČINY pořádá letní tábor nejen pro své členy, ale i pro ostatní zájemce

Indiánské léto 2016

16. 7. – 30. 7.

člen: 2 800,- Kč, nečlen: 3 200,- Kč

 LETOS UŽ 25 INDIÁNSKÝCH LÉT

Ke stažení:  Přihláška.pdfZdravotní způsobilost.pdf, Nástupní list + bezinfekčnost.pdf, Vybavení na tábor.pdf, Informace kpříjezdu na tábor.pdf

POZOR! Konkrétní částka musí být složena nejpozději do 15. 6. 2016 na účet České spořitelny č. ú. 1147016319/0800.

STORNO POPLATKY: odhlášení 14 dní před zahájením tábora vracíme 50% částky, týden před 30% částky.

Místo: lesní mýtina v blízkosti obce Úherčice, místo se nachází v oblasti s rozsáhlými smíšenými lesy, na hranici CHKO Železné hory, v dosahu je spletitá síť atraktivních cyklostezek, koupaliště Konopáč, tajuplné zříceniny hradů Lichnice a Rozpakov (náhledy fotografií z místa na www.paluciny.cz).

Program: indiánské a zálesácké dovednosti, výlety do okolí, koupání, poznávání přírody, hry v lese, výtvarné činnosti (rukodělné výrobky z kůže, textilu, dřeva,…), táborové ohně s kytarami a zpěvem, všestranné činnosti ovlivňující pozitivně celkový vývoj osobnosti dítěte (fotografie z předchozích táborů na www.paluciny.cz).

Ubytování: stany s podsadou pro dva indiány, -ky (podlážka, postel, matrace, polička), tee-pee pro starší.

Strava: 5krát denně – snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, večeře. Táborovou stravu budou tradičně připravovat vynikající kuchařky.

Organizace a průběh tábora je v rukou zkušených pedagogů a lidí zabývajících se již řadu let volnočasovými aktivitami dětí a mládeže a pořádáním letních táborů. Většina vedoucích a instruktorů se našeho tábora účastnili už jako děti. Vlastní zkušenosti jim pomáhají nabídnout dětem zajímavou činnost a zároveň s dětmi zvládnout odloučení od rodičů. Samozřejmostí je zajištění základních hygienických podmínek. O činnosti z. s. Palučiny se můžete více dozvědět na www.paluciny.cz.

Hlavní vedoucí: Mgr. Jitka Hlaváčová

Zdravotník: Mgr. Jana Slejšková

Oddíloví a programoví vedoucí: Ing. arch. Martin Nedvěd, D. Nedvědová, Mgr. J. Hlaváč, Mgr. B. Hlaváčová, Mgr. K. Hlaváčová, M. Popílková, Bc. S. Tomková, Ing. E. Konopáčová, Bc. D. Dobruská, E. Hypšmanová, V. Malinová, M. Bogdanowicz, D. Toufar, M. Toufar, T. Marek, A. Nováková, K. Vašková, M. Doležalová, E. Kašperanová, Z. Toufarová, B. Hrabovská, L. Marhanová, D. Kreuzer a další.

Tábor bude od základů budován v týdnu od 11. 7. do 15. 7. Pokud kdokoli z rodičů bude ochoten pomoci nám, kontaktujte nás na 736  771  706 (mobil p. Hlaváčové). POKUD MŮŽE NĚKDO Z RODIČŮ POSKYTNOUT SPONZORSKÝ DAR, věcný nebo finanční, velmi nám tím pomůže. Rádi Vám vystavíme doklad o daru a nabídnout můžeme prostor pro reklamu na našich webových stránkách.