Tábor Indiánské léto 2015

Zapsaný spolek PALUČINY pořádá letní tábor nejen pro své členy, ale i pro ostatní zájemce

Indiánské léto 2019

13. 7. – 27. 7.

člen: 2 900,- Kč             nečlen: 3 300,- Kč

POZOR! Konkrétní částka musí být složena nejpozději do 15. 6. 2019 na účet České spořitelny č. ú. 1147016319/0800.

STORNO POPLATKY: odhlášení 14 dní před zahájením tábora vracíme 50% částky, týden před 30% částky.

SOUBORY KE STAŽENÍ:

Místo: lesní mýtina v blízkosti obce Úherčice, místo se nachází v oblasti s rozsáhlými smíšenými lesy, na hranici CHKO Železné hory, v dosahu je spletitá síť atraktivních cyklostezek, koupaliště Konopáč, tajuplné zříceniny hradů Lichnice a Rozpakov (náhledy fotografií z místa na www.paluciny.cz)

Program: indiánské a zálesácké dovednosti, výlety do okolí, koupání, poznávání přírody, hry v lese, výtvarné činnosti (rukodělné výrobky z kůže, textilu, dřeva,…), táborové ohně s kytarami a zpěvem, všestranné činnosti ovlivňující pozitivně celkový vývoj osobnosti dítěte. (Fotografie z předchozích táborů na  www.paluciny.cz).

Ubytování: stany s podsadou pro dva indiány, -ky (podlážka, postel, matrace, polička), tee-pee pro starší

Strava: 5krát denně – snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, večeře. Táborovou stravu budou tradičně připravovat vynikající kuchařky.

Organizace a průběh tábora je v rukou zkušených pedagogů a lidí zabývajících se již řadu let volnočasovými aktivitami dětí a mládeže a pořádáním letních táborů. Většina vedoucích a instruktorů se našeho tábora účastnila už jako děti. Vlastní zkušenosti jim pomáhají nabídnout dětem zajímavou činnost a zároveň s dětmi zvládnout odloučení od rodičů. Samozřejmostí je zajištění základních hygienických podmínek. O činnosti z. s. Palučiny se můžete více dozvědět na www.paluciny.cz.

Hlavní vedoucí: Mgr. Jitka Hlaváčová, tel. 736 771 706

Zdravotník:

Oddíloví a programoví vedoucí: Ing. arch. Martin Nedvěd, D. Nedvědová, Mgr. J. Hlaváč, Mgr. B. Hlaváčová,  Mgr. K. Hlaváčová, Mgr.  M. Popílková, Mgr. K. Martincová, Bc. S. Tomková, Bc. D. Dobruská,  B. Hypšmanová,  M. Bogdanowicz, K. Marková, D. Toufar, M. Toufar, T. Marek,  A. Nováková, K. Vašková, M. Doležalová, B. Doležalová, M. Gerhart, A. Michalová, T. Pecinová, L. Novotná, M. Thér, M. Hanzl.

 

Tábor bude od základů budován v týdnu od 8. 7. do 13. 7. Pokud kdokoli z rodičů bude ochoten pomoci nám, kontaktujte nás na 736  771  706 (mobil p. Hlaváčové). POKUD MŮŽE NĚKDO Z RODIČŮ POSKYTNOUT SPONZORSKÝ DAR, věcný nebo finanční, velmi nám tím pomůže. Rádi Vám vystavíme doklad o daru a nabídnout můžeme prostor pro reklamu na našich webových stránkách.